www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 11-01-2016 20:50:21]

Інформація про викиди 25 найбільших заводів Дніпропетровщини – тепер у загальному доступі

[ полный текст новости ]
Дізнатися про якість повітря на Дніпропетровщині можна за кілька хвилин. У цьому допоможе сайт http://eco.dp.gov.ua. Та це ще не все. За кілька днів тут з’являться позначки найбільших промислових підприємств регіону з детальною інформацією про їх викиди в атмосферу. Про це під час прес-конференції повідомив начальник відділу департаменту екології та природних ресурсів ОДА Сергій Березань.

«Екологічний сайт – один із 8 проектів, що були розроблені на Стратегічній сесії області. Він не має аналогів в Україні та за кордоном. Це, свого роду, звіт перед громадськістю та один з механізмів контролю за екологічною безпекою», – наголосив Сергій Березань.

У створенні такого сайту облдержадміністрації допомагають IT-волонтери. Один з розробників Максим Ткаченко розповів: «Першу версію екологічного сайту зробили два місяці тому, одразу після Стратегічної сесії. На карту області нанесли інформацію про якість повітря. Вона оновлюється щомісяця. Сьогодні презентуємо другу версію: умовно позначаємо 25 заводів і біля кожного – річний обсяг викидів в атмосферу. У планах ще мобільна версія сайту. Її хочемо запустити у березні цього року».

Ще кілька днів сайт працюватиме у тестовому режимі. Зараз розробники завершують наносити позначки 25 заводів, та у планах на майбутнє – розширення кількості підприємств-учасників.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service