www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 27-01-2016 18:38:18]

Майже 4 тисячі військових звернулося до Центру допомоги учасникам АТО у 2015 році

[ полный текст новости ]
Майже 4 тисячі звернень надійшло до обласного Центру допомоги учасникам АТО та їх сім’ям у 2015 році. Бійці та їх рідні отримували підтримку у вирішенні юридичних, соціальних, житлових та безлічі інших питань.
Ця робота виявилися настільки ефективною та затребуваною, що цьогоріч Центр планує розширюватися. Кількість його працівників хочуть збільшити не лише в Дніпропетровську, а й у міських та районних філіях. Про це стало відомо під час прес-конференції в облдержадміністрації.

Центр допомоги учасникам АТО та їх сім’ям відкрився влітку 2015 року при Дніпропетровській облдержадміністрації. Він став першим в Україні.

«Тоді після демобілізації додому стали масово повертатися бійці АТО. Хлопці не знали, що їм робити далі, які вони мають права, як оформити пільги. Очільник області Валентин Резніченко поставив завдання створити організацію, що допомагатиме бійцям та їх родинам у цьому розібратися. Центр, який ми відкрили, не просто консультаційний. Тут надають практичну допомогу кожній конкретній людині та вирішують кожну конкретну проблему», - розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка.

За півроку роботи до обласного Центру звернулися кілька тисяч заявників. Приходили й до його філій, які відкрилися в містах та районах області. Найчастіше просили допомоги у вирішенні юридичних та медичних питань, оформленні статусу учасника бойових дій, соціальних пільг. Центр організував проекти, які дозволяють демобілізованим отримати нову професію. Це безкоштовні курси з англійської мови та програмування. «2015 рік показав: за підтримкою до Центрів допомоги бійцям АТО приходить дуже багато людей. Тому ми плануємо розширити їх та підвищити якість послуг. Це стосується головного офісу в Дніпропетровську, адже він – наше обличчя. Збільшиться кількість працівників і у філіях Центру, щоб хлопцям не потрібно було їхати до Дніпропетровська для вирішення своїх проблем. Сподіваємося, що працювати до нас прийдуть самі атошники, які хочуть змінювати країну на краще», - зазначив радник очільника області Іван Начовний.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service