www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 08-02-2016 15:47:56]

Протягни руку життя: жителів Дніпропетровщини запрошують на донорську суботу

[ полный текст новости ]
Подарувати життя та здоров’я здатен кожен. Для цього достатньо завітати 13 лютого до Дніпропетровської обласної станції переливання крові. Тут організувано акцію до Дня закоханих. Тож, приходити здавати кров можна парами. Напередодні донорства слід дотримуватися дієти та не палити. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

На донорську суботу запрошуються всі бажаючі. Особливо це зручно для тих, хто не може відвідати станцію серед робочого тижня.

У Дніпропетровській обласній станції переливання крові наголошують: здавати кров краще натщесерце. У день здачі крові можна лише з'їсти нежирний сніданок. Включити до нього кашу, сухе печиво та солодкий чай.

Спеціалісти рекомендують напередодні не їсти жирного, смаженого, гострого, копченого, молочного. Не можна вживати алкоголь за дві доби до процедури, а приймати анальгетики й аспірин – за три дні. Також втримайтеся від паління.

Після донорства до кінця дня слід уникати фізичних і спортивних навантажень. Відновлять тиск шоколад і кава.

Усіх бажаючих поділитися кров’ю чекають за адресою: пр. Богдана Хмельницького (вул. Героїв Сталінграда), 17 з 8.00 до 13.00.

Можна зареєструватися, зателефонувавши на (050) 85-169-25. При собі мати паспорт (з пропискою Дніпропетровської області) та копію ідентифікаційного коду.

Наступний день донора запланований на 15-те лютого. Один донор може допомогти своєю кров’ю трьом людям.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service