www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 08-02-2016 17:08:10]

на Дніпропетровщині переселенців безкоштовно навчали бухгалтерському обліку

[ полный текст новости ]
У Дніпропетровській ОДА пройшов дводенний безкоштовний семінар з бухгалтерії. У ньому взяли участь 30 переселенців, які мають власний бізнес чи тільки планують його заснувати. Їм розповідали про законодавчі акти, оподаткування, навчали облікам, звітам та іншій корисній інформації.

Заняття проходили вихідними і тривали по 5 годин. Учасникам розповідали про законодавчі акти і на конкретних прикладах показували, як самостійно вести бухгалтерський облік.

«Це перший семінар з бухгалтерії для переселенців на Дніпропетровщині, його учасниками стали 30 людей. Вже є бажаючі на другий безкоштовний семінар, що пройде за місяць, – сказав радник голови ОДА Віталій Литвин. – Усім цим людям довелося розпочинати життя «з нуля». Частина з них тільки пробують себе у ролі підприємців, тому всі питання вирішують самостійно. Вони і керівники, і менеджери, і бухгалтери в одній особі. Отримані знання допоможуть їм у роботі».

Зараз формується друга група. Реєстрацію проводить центр «Допомога Дніпра». Бажаючим слід надіслати смс на номер 097 923 47 91 . В повідомленні написати «Запис на курси з бухгалтерії», вказати своє ім’я та прізвище. Координатор центру перетелефонує та запише на семінар.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service