www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 16-11-2016 12:14:13]

Дніпровський театр Віримо виступить на сцені київського театру ім. Івана Франка

[ полный текст новости ]
Уже наступного понеділка, 21 листопада, дніпровський молодіжний театр «Віримо» зіграє свою виставу «Голодна кров» на сцені київського театру ім. Івана Франка. Про це стало відомо під час прес-конференції 15 листопада.

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко зазначив, що це стане великою культурною подією для Дніпра, і місто цим пишається. «Власне, для театру, його акторів – це гордість: виступати на столичній театральній сцені. Вистава «Голодна кров» розповідає про страшні часи Голодомору в Україні, і знаковим є те, що демонструватимемо її практично напередодні річниці цієї страшної події, про яку завжди пам'ятатимемо», – сказав Олександр Шикуленко.

Керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер розповів, завдяки чому відбудеться виступ театру «Віримо» на київській сцені. «Молодіжний театр «Віримо» вкотре був удостоєний головної нагороди театрального фестивалю «Січеславна», і міський голова Борис Філатов у рамках програми «Дніпро – культурна столиця» підтримав театр грантом, на який трупа і поїде до столиці. Сподіваюся, наші земляки, які мешкають у Києві, обов'язково прийдуть на виставу і підтримають наших акторів», – сказав Григорій Гельфер.

Художній керівник театру «Віримо» Володимир Петренко розповів, що вистава в репертуарі – з 2007 року. «Унікальна історія написання п'єси про Голодомор. Ми оголосили про пошук авторів для написання п'єси на зазначену тему по всій Україні, а знайшли їх у своїй області, в місті Павлограді. Символічно, що саме у Павлоградському районі відбулися наймасовіші повстання в часи Голодомору», – сказав керівник театру. Він додав, що, повернувшись до Дніпра, актори традиційно гратимуть виставу у скорботний день вшанування пам'яті жертв голодоморів – 26 листопада.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service