www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 





Новости Украины и мира





[Дата размещения новости на сайте 26-11-2016 13:25:45]

У Дніпрі вшанували пам'ять жертв голодоморів

[ полный текст новости ]
 голодомор украина, памятник жертвам голодомора в днепре

Пам"ятник жертвам Голодомора в Дніпрі

Сьогодні, 26 листопада, в Дніпрі відбувся мітинг-реквієм, присвячений пам'яті жертв голодоморів в Україні. Представники обласної та міської ради, районів області, силових та правоохоронних структур, ветеранських організацій та політичних партій, духовенства та просто небайдужі містяни поклали квіти до Меморіалу жертвам політичних репресій та Голодомору, що на 9 кілометрі Запорізького шосе, а також вшанували їхню пам'ять хвилиною мовчання. Єпископ Дніпровський і Криворізький Симеон відслужив панахиду.

Директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Лілія Ковальова зазначила, що українці повинні пам'ятати про голодомори. «Мабуть, немає такої родини в нашій країні, якої б не торкнулася біда голодоморів. Події тих часів показують, що ми, українці, незважаючи на різні випробування, є сильною нацією, яку не побороти. Пам'ять про людей, які загинули мученицькою смертю від голоду, повинна передаватися з покоління в покоління. Впевнена, що сьогодні в кожній оселі запалять свічки, щоб вшанувати пам'ять усіх, хто загинув під час голодоморів», – сказала Лілія Ковальова.

Олег Назаренко, член Дніпровської організації «Всеукраїнське ветеранське об’єднання», розповідає, що його родину теж зачепила трагедія. «Сьогодні – тяжкі трагічні спогади для всього українського народу. Моя мама передоповідала, що від голоду померли її родичі із села у Кіровоградській області. Там – одні степи, не було навіть річки, щоб можна було чимось поживитися. Це жахливо, сумуємо і пам’ятаємо», – сказав чоловік.

Нагадаємо, щороку, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають День пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Сьогодні вся країна схиляє голову перед загиблими у голодомор, перед тими, хто пройшов через той найстрашніший голод…

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі.

Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.



Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>










 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service