www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 30-11-2016 21:21:51]

Бюджет Дніпра на 2017 рік складає 10,5 млрд грн

[ полный текст новости ]
Бюджет Дніпра на 2017 рік складає 10,5 млрд грн – з урахуванням трансфертів із державного та обласного бюджетів. Новий кошторис міста збалансований та має соціальне спрямування. Найбільше статей видатків передбачено на розвиток освіти та медицини. Ухвалити фінансовий документ депутати мають завтра, 1 грудня, в ході 16-ї чергової сесії.

Згідно нового фінансового документа, галузь освіти має отримати майже 2,8 млрд грн, сфера медицини – майже 1,2 млрд грн, галузь житлово-комунального господарства – 983,1 млн грн, а сфера соцзахисту населення Дніпра – 128,8 млн грн.

Для культури та мистецтва Дніпра передбачено близько 252,3 млн грн, а на розвиток фізичної культури та спорту – 130,9 млн грн.

Також на будівництво та реконструкцію інфраструктури міста передбачили майже 1,1 млрд грн. На розвиток транспортної галузі заплановано витратити 486,4 млн грн.

Муніципальний наземний електротранспорт отримає з бюджету 331,4 млн грн поточних видатків. Ще 45,5 млн грн – на капітальні ремонти колій та рухомого складу, а також його оновлення. На екологічні заходи за рахунок міського фонду охорони навколишнього природнього середовища заплановано 30,7 млн грн.

Загальний фонд так званих депутатських коштів у наступному році сягне більше 147 млн грн – тобто 2,3 млн грн для кожного народного обранця на виконання доручень виборців і надання матеріальної допомоги дніпрянам.

Разом з тим, резервний фонд нового кошторису Дніпра складає 10 млн грн.

Крім того, для покращення безпеки дорожнього руху – зокрема, встановлення нових світлофорних об'єктів і дорожніх знаків, закладено 80 млн грн.

Щоб завершити будівництво метрополітену Дніпровської підземки, у наступному році в бюджеті міста заплановано 648,5 млн грн (з яких 540,4 млн грн кредитних коштів надали європейські банки). Загалом на утримання підземки закладено 87,4 млн грн. На енергоефективні заходи у Дніпрі заплановано виділити 3,7 млн грн.

Загалом очікується, що дохідна частина бюджету-2017 складе 10,5 млрд грн, що свідчить про збалансованість фінансового документу. Зазначимо також, що доходи загального фонду бюджету зросли майже на 40% у порівнянні з очікуваними надходженнями 2016 року.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service