www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 

Новости Украины и мира

[Дата размещения новости на сайте 02-12-2016 19:31:53]

Борис Філатов: У Дніпрі стартує українсько-британський проект підтримки артистів з інвалідністю

[ полный текст новости ]
Дніпро став другим українським містом, яке долучилося до проекту Британської ради, присвяченого підтримці артистів з інвалідністю. 2 грудня, напередодні Міжнародного дня інвалідів, у культурно-діловому центрі «Менора» зібралися близько 600 містян з особливими потребами, зокрема бійці АТО, паралімпійці та діти-інваліди. Презентація ініціативи «Творчість інвалідів без кордонів» почалася видовищним перфомансом унікального танцювального колективу зі світовим ім'ям – Candoco Dance Company. Очільник Дніпра Борис Філатов зізнався: побачене неабияк вражає. «Це неймовірне шоу. Коли бачиш таке, розумієш: якщо у людини є воля і бажання, для неї немає нічого неможливого. Це чудова мотивація для тих, хто цього потребує в нашому місті. Ми й надалі будемо співпрацювати з британськими колегами, адже вони – лідери у вирішенні таких питань», – сказав мер під час прес-конференції, присвяченій презентації українсько-британського проекту «Творчість інвалідів без кордонів». Про свій творчий шлях у танцювальному колективі Candoco Dance Company розповіли самі танцюристи. Люди, чия сила волі та жага до життя є прикладом для всіх, кажуть: їхня робота у Candoco Dance Company є викликом стереотипам, а наважитися працювати в компанії їм допомогла підтримка близьких. Загалом у планах спільного з Британською радою проекту – створення резиденції для артистів в Дніпрі, Києві та в містах Великої Британії. Програма передбачає двосторонні обміни та навчальні поїздки, підтримку місцевих культурних ініціатив для людей з інвалідністю, а також розширення програми в сфері театру та образотворчого мистецтва. За словами керівника мистецької програми Британської ради європейського регіону Володимира Шейка, перший танцювальний майстер-клас пройде завтра. Знову до Дніпра легендарні Candoco Dance Company планують приїхати вже в березні 2017 року в повному складі. Артисти унікального театру презентують нові масштабні танцювальні постановки та проведуть практичні заняття з сучасного танцю для дніпрян. Майстер-класи від британського театру танцю надихають тисячі людей по всьому світу, а для деяких особливих танцівників вони навіть стали початком професійної кар'єри.

Борис Філатов також додав, що наступного року питання людей з особливими потребами залишатимуться пріоритетними для міської влади. Основне завдання – придбання транспорту з низькою підлогою. В планах – запустити на маршрути по одному низькопольному тролейбусу. Важливі також питання соціалізації та створення безбар'єрного середовища. Керівник Дніпра підкреслив, що візьме до уваги питання встановлення пандусів у місті.

Крім того, в Дніпрі діє комплексна програма соціального захисту населення. За кошти міського бюджету особливі дніпряни оздоровлюються, а родини, в яких є люди з інвалідністю, отримують фінансову допомогу: на це виділено близько 10 млн грн. Містянам з особливими потребами також допомагають опановувати професії та влаштовуватися на роботу.

Довідка: Candoco Dance Company – всесвітньо відома компанія з Великої Британії, яка має понад 20-річну історію діяльності. В її складі разом працюють звичайні артисти і танцюристи з інвалідністю. Вони адаптують роботи відомих хореографів, щоб показати – у мистецтві всі можуть бути рівними. У 2012 році Candoco виступали на церемонії закриття літніх Паралімпійських ігор в Лондоні. Щорічно їхні творчі шоу відвідують понад 18 тисяч людей в 10 країнах світу.Вернуться на главную страницу сайта www.adverta.info >>>


 WE RECOMMEND 
Ukrainian to English translation service