www.adverta.info, адверта.инфо, Украина, Днепропетровск, Киев, AdvertA Creative Group,  афиша, выставки, работа, образование, транспорт Гаряча л_н_я для допомоги переселенцям
/ Главная / / Новости / / Публикации / / Выставки / / Концертно - театральная афиша / / Конференции /

 ANNOUNCEMENT 


Статьи сайта
Другие статьи >>>Цікава Дніпропетровщина: Церква Різдва Богородиці в селі Михайло-Заводське


Днепр


В селі Михайло-Заводському Апостолівського району на Дніпропетровщині є загадкова церква. Достовірно невідомо коли і ким вона збудована. Про пам’ятку кам’яної архітектури розповіли у відділі туризму Дніпропетровської ОДА.Немає точних відомостей і про дату заснування села. Відомо, що відбувалося це на початку XIX ст. Перші архівні записи стосовно села датуються 1906 роком - в економії графині Воронцової-Дашкової сталося селянське заворушення. За спогадами жителів села, саме Воронцова-Дашкова допомогла з'явитися церкві у своїй економії.

Церква Різдва Богородиці збудована в стилі козацького бароко. Нині вона є пам'яткою кам'яної архітектури. Церква діяла до 1936 року, потім культова будівля була пристосована під зерносховище. Зараз первісний вигляд церкви відновлюють силами православної громади.

Розташована Церква Різдва Богородиці на вулиці Шкільній в селі Михайло-Заводське Апостолівського району Дніпропетровської області.

Дістатися можна маршрутом: з Автовокзалу м. Дніпро до м. Апостолове (районна лікарня) автобусом №11689. Звідти до села Михайло-Заводське автобусом №447.


Комментарии пользователей

Имя, дата Комментарий


Добавить свой комментарий


Ф.И.О.

E-mail:*Комментарий:

* Ваш e-mail не будет доступен пользователям!